Club TOTAL  Başvuru Formu
Ad : *
Soyad : *
Cinsiyet : *
Doğum Tarihi         *
İl :
   *
İlçe         *
Cep Telefonu :      *
E-posta Adresi :
Araç Plakası:             *

Club TOTAL Card PROGRAMI ÜYELİK AKTİVASYON FORMU VE KULLANIM KOŞULLARI

Bu Sözleşme, TOTAL OIL Türkiye A.Ş ait işbu Club TOTAL Card Programı (“Program”), Club TOTAL Card sahibi üyelerine Club TOTAL Card ile T.C. sınırları içerisindeki TOTAL istasyonlarında yakıt alışverişi sonrasında her türlü kampanya ve promosyonlardan yararlanma, puan kazanma/ harcama, indirim imkanları gibi TOTAL OIL Türkiye A.Ş. tarafından belirlenecek olan çeşitli avantajlar (“Avantaj(lar)”) sağlamak amacıyla oluşturulmuş, dijital icap ve kabul yöntemiyle imzalanmış bir üyelik sözleşmesidir. Bu Sözleşmede açıkça başka şekilde tanımlanmadığı takdirde büyük harfle başlayan kelime ve terimler, Kullanım Koşullarındaki anlamında kullanılmıştır.

HER İKİ TARAF DA BU SÖZLEŞMENİN HUKUKEN BAĞLAYICI OLDUĞU İRADESİYLE BU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMİŞTİR VE ONAYLAMIŞTIR.

ÜYE OLMADAN VE ONAY VERMEDEN ÖNCE BU SÖZLEŞMEYİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ VE SİZİN İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ KAPSADIĞINDAN VE İSTEMEDİĞİNİZ HÜKÜMLERİ İÇERMEDİĞİNDEN EMİN OLUNUZ.

PROGRAM’A ÜYE OLMAK VE Club TOTAL Card ’I KULLANMAKLA AŞAĞIDAKİ PROGRAM GENEL ŞARTLARINI KABUL ETTİĞİNİZİ BEYAN ETMEKTESİNİZ.

TANIMLAR:

BkmExpress: Program işbirlikçilerinden Bkm Express'ın sunduğu BkmExpress.com.tr ödeme sayfasından kart bilgilerinin sisteme tanımlanması ile kullanıcıların ödeme yapmalarına imkan sağlayan sistemi ifade etmektedir. Şu kadar ki; bu sözleşme dahilinde Bkm Express, uygulama içerisine yerleştirilen Bkm Express sayfasına kullanıcılarının kredi kartlarını tanımlarak kendi bankalarının kredi kartlarından, yakıt alımı sonrasında mobil ödeme imkanı sağlayan sistemi ifade eder.

Mobil Uygulama: Cep telefonu, tablet PC ve benzeri taşınabilir cihazlarda çalışan Total Mobil Uygulama isimli mobil aplikasyonu ifade eder. Şu kadar ki, Sanal Kart’ı içerir mobil uygulamanın/yazılımın lisansı TOTAL OIL Türkiye A.Ş tarafından Üye’ye sınırlı, münhasır olmayan ve devredilemez bir şekilde verilmiştir.

Club TOTAL Fiziki Kart: Üye’nin TOTAL OIL Türkiye A.Ş tarafından belirlenecek TOTAL istaysonlarında her türlü kampanya ve promosyonlardan yararlanma, puan kazanma/ harcama, hediye çekimine hak kazanma ve indirim imkanlarına ulaşması amacı ile TOTAL OIL Türkiye A.Ş nin müşterilerine sunduğu sadakat kartıdır.

Club TOTAL Card: Club TOTAL Sanal Kart ve Club TOTAL Fiziki Kartları birlikte ifade eder.

Club TOTAL Card Bakiyesi: Üye’nin kullanmakta olduğu Club TOTAL Card'taki TOTAL OIL Türkiye A.Ş tarafından belirlenecek TOTAL istasyonlarında kullanılabilen bakiyeyi ifade etmektedir.

Club TOTAL Sanal Kart: Üye’nin TOTAL OIL Türkiye A.Ş. tarafından belirlenecek TOTAL istasyonlarında her türlü kampanya ve promosyonlardan yararlanma, puan kazanma/ harcama, hediye çekimine hak kazanma ve indirim imkanlarına ulaşması amacı ile TOTAL OIL Türkiye A.Ş nin Club TOTAL Fiziki Kart ile eşleşen ve aynı bakiyeyi haiz olan, Üye’nin kişisel cihazına (cep telefonu, tablet vb.) yüklenen Uygulama kapsamında oluşturulan sadakat kartıdır.

Üye: Kişisel bilgileri Mobil Uygulama'daki alanlarda Üye tarafından belirtilen Club TOTAL Card Programı’na Üyelik kaydı esnasında ''Kullanıcı Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum”' yazısının ve/veya benzer ibarenin yanındaki kutucuğu veya kutuları işaretleyip bu Sözleşme'yi onaylaması ile Club TOTAL Card Programı Üyesi olan Mobil uygulama ziyaretçisi, içerik sağlayıcı ve/veya mobil uygulama kullanıcısı olan gerçek kişidir.

Üyelik Bilgileri: Üye’nin ad-soyad, cep telefonu, e-mail, doğum tarihi, il, ilçe, cinsiyet, araç plakası verilerini içerek kişisel bilgilerdir.

GENEL ŞARTLAR:

1. Üye, 18 yaşından büyük ve Türk Medeni Kanunu uyarınca reşit olduğunu kabul ve beyan eder.

2. Club TOTAL Card’ın ve Uygulama’nın mülkiyeti TOTAL OIL Türkiye A.Ş ye aittir. Uygulama ile ilgili tüm hizmetler TOTAL OIL Türkiye A.Ş. tarafından yetkilendirilen Program İşbirlikçileri tarafından sağlanmaktadır.

3. Club TOTAL Card’ın puan harcama modülünün kullanılabilmesi için işbu başvuru formunun Üye tarafından www.demirorenpetrol.com.tr web sitesinde doldurularak onaylanması veya Kart bilgilerinin (9 haneli Kart nosu veya 10 haneli GSM numarası) TOTAL mobil Uygulama’da belirtilen şekilde kaydedilmesi veya 444 0 496 numaralı TOTAL Müşteri Danışma Hattı’nı aranarak gerekli bilgileri verilmesi suretiyle aktivasyon işlemini tamamlanması gereklidir.

4. Club TOTAL Card’ın, Üye tarafından alışverişlerde kullanılabilmesi için istasyon marketinde alınan yakıt tutarının Club TOTAL Card'a işlenmesi gerekmektedir. Club TOTAL Card'lara alınan yakıt karşılığında puan yüklenmesi işlemi TOTAL istasyonlarında bulunan POS cihazları aracılığı ile yapılabilmektedir.

5. Club TOTAL Card kişiye özeldir, başkasına devredilemez. Program kapsamında kazanılan Avantajlar, TOTAL OIL Türkiye A.Ş. nin onayı olmaksızın TOTAL OIL Türkiye A.Ş. ye ait sadakat programları dışı başka bir karta devredilemez ve hiçbir surette nakde çevrilemez.

6. Üye, Club TOTAL Fiziki Kartın yahut Uygulama’nın yüklü olduğu cihazın çalınması, kaybolması veya kullanılamayacak şekilde bozulması halinde, durumu TOTAL OIL Türkiye A.Ş. ye gecikmeksizin 444 0 496 numaralı iletişim hattı üzerinden bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar olabilecek her türlü zarardan Üye sorumludur. Bildirim üzerine, Club TOTAL Card TOTAL OIL Türkiye A.Ş. tarafından pasif konuma getirecektir.

BAKİYE, AVANTAJ’LAR VE KART SÜRESİNE İLİŞKİN BİLGİLER

1. Club TOTAL Card'taki birikmiş bakiye, hiçbir surette nakit paraya çevrilemez.

2. Üye, Club TOTAL Sanal Card kullanımında Uygulamanın yüklenmesi ve/veya SMS ile başvururda bulunması veya Web üzerinden başvurda bulunmasını takiben yapılacak ilk alışverişte avantajlar kazanmaya başlayacaktır. Avantajların kullanılabilmesi için işbu başvuru formunun Üye tarafından doldurulması gereklidir.

3. TOTAL OIL Türkiye A.Ş. bir yıl boyunca hiçbir işlem yapmamış kartların içinde bulunan puanları silebilir.

4. TOTAL OIL Türkiye A.Ş. 1 Mayıs 2007’den sonra kazanılmış puanlar için geçerli olmak üzere, bir karta ait son 1 yıl içerisinde kullanılmamış puanları silebilir.

5. Uygulama ve Club TOTAL Card’ın kullanım koşulları, sağladığı avantajlar ve Club TOTAL Card'ın süresi TOTAL OIL Türkiye A.Ş. tarafından belirlenmektedir. TOTAL OIL Türkiye A.Ş. dilediği takdirde ve zamanda, bu kullanım koşullarını Üye’ye önceden herhangi bir ihtar ve ihbara gerek olmaksızın değiştirebilir, Club TOTAL Card'ın kullanımını durdurabilir, kaldırabilir, tamamen iptal edebilir ve/veya Kartın iadesini talep edebilir.

6. BkmExpress işlemi ile mobil Ödeme işlemi, çeşitli nedenlerden dolayı onaylanmayabilir. Limit aşımı, hatalı bilgi girişi, kullanım tarihinin geçmesi, güvenlik kodunun yanlış ya da eksik girilmesi, onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması, kayıp/çalıntı ihbarlı kart olması gibi hallerde Kredi Kartından provizyon alınamayabilir. Ödeme onayının başarısız olduğu, tamamlanmadığı anlamına gelen böyle bir mesaj alınması halinde Üye’ye; kart bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmadan ilgili banka ile bağlantı kurması önerilir. Üye, ödemenin herhangi bir sebeple onaylanmaması, yasa dışı kart kullanımı ve Üye ile Üyenin Kredi Kartı kullandığı bankanın arasındaki kredi ilişkisinden dolayı TOTAL OIL Türkiye A.Ş. nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan etmiştir.

KİŞİSEL VERİLER, İŞLENMESİ VE AKTARILMASINA İLİŞKİN BİLGİLER

1. Üye, Program süresince kendisi tarafından sağlanan yahut Uygulama kullanımı esnasında sair yolla elde edilen kişisel bilgilerin doğru olduğunu, bu bilgilerin kişisel veri yahut hassas kişisel verileri de içerebileceğini bildiğini, bu kapsamda TOTAL OIL Türkiye A.Ş., Program İşbirlikçileri tarafından aşağıda belirlendiği üzere işlenmesine, üçüncü kişilerle ve bu Sözleşmede belirlenen sınırlar dahilinde paylaşılmasına 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak açık rıza verdiğini kabul ve beyan eder.

2. Program ve Uygulama kapsamında Üyelik Verileri ve Club TOTAL Card Bakiyesi, dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmaksızın kişisel veriler toplanmakta ve işlenmektedir. Üye, Kanunlarda öngörülen ve bu bilgilerin daha uzun süre tutulmasına hükmeden düzenlemeler saklı olmak kaydıyla tüm kişisel verilerinin Program üyeliği süresince ve Program üyeliğinin herhangi bir sebeple sona ermesinin/sonlandırılmasının ardından TOTAL OIL Türkiye A.Ş ve Program İşbirlikçileri tarafından Program dahilindeki amaçlar (genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanımları, reklam, pazar araştırması anketleri, müşteri memnuniyeti uygulamaları ve benzeri pazarlama faaliyetleri vb.) çerçevesinde, verilen hizmetlerin kalitesini ölçümlemek, müşteri memnuniyeti, pazarlamaya ve sair amaçla işlenmesine, TOTAL OIL Türkiye A.Ş ve Program İşbirlikçileri tarafından gerektiğinde hizmetlerin verilmesi amacı ile üçüncü kişilerle paylaşılmasına, TOTAL OIL Türkiye A.Ş. ve Program İşbirlikçileri’nin yurtiçi ve yurtdışında sahip oldukları/kiraladıkları sunucularda saklanmasına, bu kapsamda sunucuları tedarik eden firmalar ile de paylaşılmasına ve bunlar tarafından işlenmesine açık rıza vermiştir.

3. Belirlenen yahut gerekli sürenin dolması ardından toplanan Üyelik Verileri ve Uygulama Bakiyesi 6698 sayılı sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak TOTAL OIL Türkiye A.Ş tarafından anonimleştirilecek ve/veya silinecektir.

4. Üye, sadece TOTAL mobil ödeme modülünde kullanılan Kredi Kartı verilerinin Program süresince TOTAL OIL Türkiye A.Ş. tarafından saklanmadığını, bu bilgilere ait her türlü sorumluluğun BkmExpress (yahut BkmExpress yerine geçen yahut buna eklenen cüzdan kuruluşu) olduğunu, bu kapsamda TOTAL OIL Türkiye A.Ş. nin Program İşbirlikçileri’nin hiçbir fiilini taahhüt etmediğini, yahut bunlara ilişkin sarih yahut zımni hiçbir garanti vermediğini kabul eder.

5. Uygulama kullanımı ve Program süresince, yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler nedeniyle, bu uygulamanın devamının her ne sebeple olursa olsun mümkün olmaması halinde, Club TOTAL Card Programı ve Club TOTAL Card'lar kendiliğinden hükümsüz hale gelir.

6. Üye, kendisine verilen Club Total Card ve numarasını, Uygulamayı bunlara bağlı kullanıcı adı ve/veya şifreyi 3. şahıslara vermemeyi, Club TOTAL Card ve Uygulamayı kullandırmamayı, bunların saklanmasından kendisinin sorumlu olduğunu, TOTAL OIL Türkiye A.Ş. nin, Üye’nin kişisel verilerinin korunması hususunda sorumluluğunun 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda düzenlenen hükümler ile sınırlı olduğunu Kartın/Uygulamanın üçüncü şahıslar tarafından ve/veya üye tarafından herhangi bir surette kötüye kullanılması halinde, TOTAL OIL Türkiye A.Ş. nin diğer her türlü yasal hakkı saklı kalmak üzere derhal kartı iptal etme ve üyeliğe son verme yetkisinin bulunduğunu, üyelikten doğan tüm hakların kaybedileceğini, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, her türlü tedbirlerin uygulanabileceğini ve tüm bu uygulamalardan doğan/doğabilecek ihtilaflarda sorumluluğun bütünüyle Üye’ye ait olduğunu şimdiden kabul, beyan ve taahhüt eder.

MÜŞTEREK HÜKÜMLER

1. Uygulamanın tüm fikri ve sınaî mülkiyet hakları TOTAL OIL Türkiye A.Ş. ye aittir. Aksi belirtilmedikçe, Uygulamada yer alan logo, marka, isim, alan adı, etkinlik sayfası ve diğer unsurların fikri ve sınai mülkiyet/telif hakları ya da kullanma lisans hakları yalnızca ve TOTAL OIL Türkiye A.Ş. ye aittir. Özel olarak belirtilmediği sürece burada yazılı koşullar Üyelere, bunları kullanma ya da bunlar üzerinde herhangi bir tasarrufta bulunma hakkı vermez, böyle bir izin veya lisans verildiği şeklinde yorumlanamaz. Üye, hiçbir şekilde telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hakları mahfuz olan bir içeriği, ticari markayı veya diğer müseccel bilgiyi, bu hakların sahibinin önceden vermiş bulunduğu yazılı bir muvafakatı olmadan, Uygulamaya ekleyemez, dağıtamaz veya kopyalayamaz.

2. TOTAL OIL Türkiye A.Ş. nin Program ve Uygulumaya yönelik her türlü taahhüdü işbu Sözleşme ile sınırlı olup, bu Sözleşme’de yazılanlar haricinde, Uygulama yahut Program’ın başarısı, hatasızlığı, devamlılığı da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmaksızın sarih yahut zımni hiçbir taahhüt vermemiştir.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen Club TOTAL Card Programına ve Club TOTAL Card kullanımına ait tüm koşulları kabul, beyan ve taahhüt ediyorum.